לצפייה בסהר MAGAZINE >
0

סל המוצרים שלך

השכרת אוהלים לאירועים


השכרת אוהלים לאירועים הפכה לאחרונה לטרנד

השכרת אוהלים לאירועים הפכה בזמן האחרון או יותר נכון בשנים האחרונות לטרנד הולך וגודל. כאשר מצפינים בדרך כלל לאחד החופים היותר מרווחים כמו חוף דור או אחד מאותם חופים יפים שיש לנו מצפון לנתניה ניתן להבחין יותר ויתר במתחמים של אוהלים על הים. השכרת אוהלים לא רואים רק בחוף וגם בכל מני סוגי אירועים שונים ומגוונים ניתן למצוא אוהלים מיוחדים אשר הושכרו במיוחד לאותו האירוע ויש כמה סיבות מדוע תרצו אוהל גם לאירוע שלכם.

מדוע צריך השכרת אוהלים לאירועים?

אחת התשובות נעוצה גם בהבדל בין מחירי האוהלים. לכל השכרת אוהלים לאירועים מחיר שונה והסיבה היא שיש מגוון אירועים שונים שבהם נשתמש בשירות הזה ויש גדלים ויש עונות בשנה ויש מספר משתנים שמשפיעים על כך:

  1. מיקום האירוע – אם האירוע שלכם נמצא בטבע זה כמובן יהיה סוג שונה של השכרת אוהלים מאשר אם האירוע שלכם בחצר הבית ואתם מחפשים הצללה בלבד. בכלל, עבור אירועים בטבע בדרך כלל נחפש דבר ראשון פתרונות להצללה או אפילו כמכסה מפני הגשם.
  2. עבור מי האירוע – השכרת אוהלים לאירועים מתאימה לחתונות, מתאימה לחברות שעורכות ימי גיבוש, לכל מני אירועים עסקיים ופרטיים או אפילו ירידים ופסטיבלים למיניהם.
  3. מספר האנשים – מן הסתם ככל שמספר האנשים ילך ויגדל כך גם יגדלו מספר האוהלים או הגודל שלהם.

לסיכום:

עכשיו שאתם מבינים מדוע לכל השכרת אוהלים לאירועים מחיר שונה אתם יכולים גם לנחש שיש הרבה סוגי אוהלים שלכל אחד מהם תפקיד משלו או יופי משלו לפי הטעם של המארגנים, כך למשל אוהל לבן ויוקרתי יתאים יותר לחתונה לעומת אוהל צבעוני ומיוחד שמתאים לפסטיבל כזה או אחר. ישנם גם כמובן  כל אותם מתחמי אוהלים שמתאימים מאוד לאירועים בים.

סהר אירועים מתמחה בהשכרת ציוד לאירועים – ניתן למצוא אצלנו מגוון אוהלים להשכרה לאירועים

 

המוצרים החמים