לצפייה בסהר MAGAZINE >
0

סל המוצרים שלך

השכרת במות לאירועים המדריך המהיר


במות נועדו לשמש מקור להבלטה או להצגה של מיצג עבור קהל כדי שיהיה קל לראות אותו מכל מקום בקהל וכדי להבליט את המיצג עצמו. כאשר אנו נרצה לגרום לאורחים שלנו נוחות לצפייה בכל דבר שלא יהיה אנו נרצה להשכיר במות או במה אחת לאירוע כדי שלכולם יהיה נוח לראות את מה שאנו מציגים בפניהם. יצירת קווי ראיה נוחים לכל דבר שאנו מתכננים.

השכרת במות לאירועים נפוצה ביותר בשל השימוש הנרחב באירועים, הופעות, כנסים, תערוכות ועוד. במות להשכרה נועדו עבור:

מהם במות?
הבמות שאנו משכירים הן למעשה קונסטרוקציות גדולות, שמחויבות בתקן (ויש לבדוק כל חברה שממנה אנו מבצעים השכרת במות) לנשיאת משקלים מדויקים. רוב הבמות עשויות משלד מתכתי ועליו חיפוי עץ עמיד וחזק. כמו שבכל תחום השכרת ציוד יש מגוון גדול גם השכרת במות לאירועים כוללת מספר במות שונות שנתאים לפי אופי האירוע והייעוד שלהן. ישנן במות פודיום למשל כמו שרואים בתצוגות אופנה, והן במות חזקות ומסיביות שמגיעות בגודל הרצוי עבורכם. הבמות האלה גם יכולות לשמש כהגבהת אזורי ישיבה או כבסיס למבנים בתערוכות.
יש במות המשולבות מוכת אנכיים אופקיים ואלכסוניים המשמשות בסיס למשקלים כבדים בהרבה. במות אלו ישמשו להופעות, לנשיאת ציוד כבד וכן הלאה.

 

ראה גם: השכרת ציוד לאירועים בצפון
לסיכום:
השכרת במות לאירועים היא עסק למקצוענים ולפני שאתם בוחרים במה כדאי מאוד לבדוק שהחברה ממנה אתם עתידים להשכיר נושאת בכל התקנים, התעודות והניסון כי אז באמת תוכלו להתרכז בבחירת הבמה המתאימה ולהיות שקטים שהאירוע יעבור בשלום ותוכלו להפיק ממנו את המיטב.

המוצרים החמים