לצפייה בסהר MAGAZINE >
0

סל המוצרים שלך

השכרת כסאות


מרימים אירוע? השכרת כסאות מראש היא הצעד הראשון

אם אתם לפני הרמת אירוע גדול שכולל בתוכו הרבה אנשים, במה, הרצאה או טקס, סביר מאוד להניח שתרצו לחפש כסאות להשכרה שכן ממש לא תרצו שהאורחים שלכם יעמדו לאורח כל הזמן. מחקרים מראים שאורח ממוצע יאבד את סבלנותו מהר פי 3 אם הוא נאלץ לעמוד למעלה מ 5 דקות, לכן אפילו מבלי לקרוא את המחקרים, אתם מבינים שככל שתסגרו את פינת הכסאות מהר יותר ואפילו אם תשקיעו בכסאות נוחים יותר אם יש לכם תקציב כך האירוע שלכם יהיה נכון וטוב יותר.

השכרת כסאות לאירועים מתחילה קודם כל בספירת המוזמנים ואז לפי נוסחה מסוימת אתם צריכים להביא גם כמה כסאות אקסטרה כדי להבטיח שלכל אחד מהאורחים יהיה איפה להניח את הישבן ולהתרכז במה שחשוב באמת והוא הטקס, ההרצאה או כל דבר אחר שנאלצים לצפות או להקשיב לו. צריך גם כמובן לקחת בחשבון את גיל המוזמנים ולפי זה לחשב באמת כמה נוחלים וכמה באמת רלוונטיים הכסאות לאירוע.

לסיכום:

מי שבאמת יצטרך לבצע השכרת כסאות יתחיל עם הסעיף הזה בראש רשימת המטלות שלו כי אם הכסאות הם הכרח לאירוע אזי שבלעדיהם אין לכם אירוע. חפשו עוד מראש כסאות להשכרה וכך תבטיחו לעצמכם הרבה מאוד שקט נפשי ואת האופציה להתרכז בדברים חשובים אחרים. הנקודות בהם תצטרכו להתמקד:

לאחר שיש בידיים שלכם את הנתונים הנ"ל תוכל לחפש השכרת כסאות לאירועים והם יוכלו לתמחר לכם בצורה הכי נכונה את ההשכרה מבלי לבזבז זמן מיותר. המלצה אחת לסיכום היא שאולי עדיף לכם למצוא חברה המתמחה בהשכרת ציוד לאירועים שמבלבד השכרת כסאות תוכל לספק לכם גם את כל שאר השירותים תחת קורת גג אחת.

אולי יעניין אתכם גם :

המוצרים החמים