לצפייה בסהר MAGAZINE >
0

סל המוצרים שלך

השכרת שולחנות וכסאות


קודם כל השכרת שולחנות וכסאות, אחר כך הדי ג'יי

לא מעט פעמים בתור מפיק אירועים אני פוגש אנשים שמנסים להרים אירוע לבד, מתקשים ואז פונים אלי. אחת מהטעויות הנפוצות שאני נתקל בהם היא כאשר אותם אנשים ניגשים לבצע השכרת כסאות ושולחנות מפני שהם חושבים שזה אחד מאותם סעיפים שניתן לשמור לסוף התהליך וההפך הוא הנכון.
השכרת שולחנות וכסאות לאירועים היא אחד הסעיפים החשובים ביותר שכן באירוע שבו הקהל הוא מעט מבוגר יותר או באירוע שבו מדובר על הרצאה או ופעה ארוכה, או לחלופין מסיבה של הרבה שעות יש ממש חובה שיהיו מספיק כסאות לכולם ולפעמים גם חשוב סוג הכיסא.

הסיבות מדוע כדאי לסגור השכרת כסאות ושולחנות לאירועים בהתחלת התהליך הן:

  1. שולחנות וכסאות להשכרה הם פריטים מאוד מבוקשים בעולם ההשכרות ובדרך כלל צריך לשריין אותם הרבה מראש. יש לזכור שלא חסר אירועים, מטקסי סיום ועד לחתונות בטבע והרצאות, ככל שתסגרו מוקדם יותר ותשריינו לכם כסאות כך יהיה לכם פחות כאב ראש מפני שאת שאר הציוד, לפחות את רובו תמיד ניתן למצוא גם ברגע האחרון, כסאות ושולחנות לא.
  2. לכל השכרת שולחנות וכסאות מחיר שונה בכל חברה ולכן ככל שתקדימו לעשות זאת כך גם תוכלו להשיג מחירים טובים יותר ואיש לא ינצל את העובדה שאתם ממהרים ולחוצים.
  3. השכרת שולחנות וכסאות יכולה להיות סגורה ואז ברגע האחרון פתאום יש לכם עוד אנשים שמגיעים לאירוע ואז להוסיף קצת כסאות ושולחנות מפה ומשם הרבה יותר קל מאשר את כל הכמות. סגרו השכרת שולחנות וכסאות בזמן אפילו אם אין לכם את המספר הסופי ובסוף תזמינו עוד קצת ולא משנה מאיפה.

לסיכום:

השכרת כסאות ושולחנות לאירועים יכולה להיות הסעיף הראשון או השני שלכם ברשימת המטלות לקראת אירוע חדש, מפני שזה מאותו סוג של ציוד שאם הוא יחסר יעשה לכם כאב ראש גדול ויפגע באיכות האירוע עד לכדי הריסתו.

ראה גם :

השכרת ציוד לאירועים

השכרת אוהלים לאירועים

השכרת כלים לאירועים

 

המוצרים החמים